Data ostaniej modyfikacji:
2019-05-28
Ilość wejść na stronę:
1148912Bezpieczeństwo na uczelniach

wersja do druku | 2016-05-31

Szanowni Państwo,   

Pragniemy zaprosić Państwa do udziału w konferencji Bezpieczeństwo na uczelniach. Organizacja imprez masowych, która odbędzie się w Warszawie 27 czerwca 2016 r.  Zagadnienia związane z bezpieczeństwem są niezwykle istotnym, a zarazem wielowymiarowym aspektem  funkcjonowania każdej szkoły wyższej. Z uwagi na wydarzenia, jakie miały miejsce w Bydgoszczy  jesienią 2015 r., w pierwszej kolejności chcemy poddać dyskusji  temat organizacji imprez masowych na uczelniach.

Swoją wiedzą i doświadczeniami podczas konferencji, podzielą się z Państwem eksperci-praktycy m.in. prawnicy, którzy pracowali nad komentarzem Ustawy z dnia 20 marca 2009 r. o bezpieczeństwie imprez masowych, przedstawiciele służb ratowniczych, medycznych, policji i organizacji studenckich. W dyskusji zabiorą głos także reprezentanci władz szkół wyższych, dla których temat bezpieczeństwa na uczelniach jest szczególnie ważny. Mamy nadzieję, że wśród uczestników konferencji nie zabraknie również Państwa przedstawicieli.

W załączeniu informacja prasowa dotycząca wydarzenia. Więcej informacji na stronie: http://www.instytutpwn.pl/konferencja/bezpieczenstwo2016/

Będziemy wdzięczni za udostępnienie informacji na temat konferencji na łamach Państwa strony www.

W razie pytań pozostaję do dyspozycji.

Z poważaniem, 

Wioletta Reluga

Specjalista ds. promocji

 

tel. 22 695 41 70
Wydawnictwo Lekarskie PZWL Sp. z o.o.
Grupa PWN
ul. G. Daimlera 2
02-460 Warszawa

  

Instytut PWN
www.instytutpwn.pl

Wydawnictwo Lekarskie PZWL Sp. z o. o.
www.pzwl.pl

Powrót