Data ostaniej modyfikacji:
2019-05-28
Ilość wejść na stronę:
1148903XXIII Zgromadzenie Plenarne KRZaSP Kraków 19-20.09.2017r.

wersja do druku | 2017-09-12

Magnificencje, Drogie Koleżanki i Koledzy,

Zgromadzenie Plenarne  KRZaSP  odbyło  się w Krakowie przy okazji Kongresu Nauki, w dniach 19 i 20 września 2017 r.   w Hotelu Wyspiański w  Krakowie. 

XXIII  Zgromadzenie Plenarne zaszczycił swoja obecnością i wygłosił  krótkie wystąpienie Marszałek Senior   Senatu RP Kornel Morawiecki, Prezydent Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Legnicy.

 

 

List  Przewodniczącego  KRZaSP  zapraszający   na  XXII Zgromadzenie Plenarne  do  Krakowa: 

Magnificencje, Drogie  Koleżanki i Koledzy,

w realizacji postanowień wiosennego Zgromadzenia Plenarnego KRZaSP  kolejne ZG odbędzie się w Krakowie przy okazji Kongresu Nauki, który odbędzie się w dniach 19 i 20 września 2017 r. Z tych względów Prezydium KRZaSP ustala termin naszego spotkania na dzień 18 września (poniedziałek) na godzinę 18-tą w Hotelu Wyspiański (dawny PTTK), po zebraniu udamy się na kolację. Następnego dnia Kongres rozpoczyna się o godzinie 9-tej, i tego dnia wysłuchamy najważniejszego dla nas wystąpienia p. Premiera Gowina, prezentującego kształt Ustawy 2.0. W dniu następnym odbędą się warsztaty tematyczne.

Uczestnictwo w Kongresie wymaga zarejestrowania się osobiście on line (po 21 czerwca, najpóźniej do końca czerwca na stronie Kongresu).

W czasie poniedziałkowego spotkania przekażę najważniejsze wytyczne dotyczące tych kwestii w Ustawie, które winny nas głównie interesować. Poza tym musimy załatwić najważniejsze sprawy bieżące Konferencji.

..........

Z uwagi na szczególną formę wrześniowego Zgromadzenia postanowiliśmy wyjątkowo odejść od dotychczasowej konwencji spotkań. Nie ma żadnego wpisowego, organizujemy się sami, p. rektor W. Banasik zorganizował salę na obrady o godz. 18-tej, kolację i noclegi opłacamy sami stosownie do życzeń kulinarnych i miejsca wyboru hotelu na noclegi (rezerwujemy indywidualnie).

Po Kongresie biuro Konferencji oczekiwać będzie do 15 października pisemnego stanowiska Państwa odnośnie do tez wystąpienia Premiera Gowina, abyśmy mogli po tym terminie sformułować szczegółowe stanowisko naszego środowiska odnośnie do projektu Ustawy 2.0.

 

Z serdecznymi, koleżeńskimi pozdrowienia oraz życzeniami dobrego letniego wypoczynku

Prof. Waldemar Tłokiński, Przewodniczący KRZaSP

 

 

 

Program XXIII ZP KRZaSP 18-20.09.2017.doc

 

 

Powrót